Siūlome JInko ir Sharp saulės modulius.

JInko ir Sharp nuolatos yra tarp Tier1 saraše minimų gamintojų. Tier1- tai aukščiausias reitingas, kuris suteiktas vos 2 % saulės modulių gamintojų.

Jinko -viena iš pasaulinės fotovoltinių modulių rinkos lyderių Jinko Solar nuo 2010 metų yra viena Bloomberg Tier1* gamintojų sąrašo lyderių, o net 5 metus iš eilės gamintojas užima aukščiausias vietas, PVEL (DNV GL) nepriklausomos laboratorijos, fotovoltinių modulių patikimumo tyrime

Sharp moduliai-japoniška kokybė! Saulės energijos sistema – ilgalaikė investicija. Kad būtumėte patenkinti savo sprendimu ilgai, turite pasitikėti sistemos kokybe. 100 metų gyvuojanti „Sharp“ su 60 metų patirtimi saulės energijos technologijų srityje turėtų suteikti pasitikėjimo, darant šią investiciją. Su „Sharp Energy Solutions Europe“ atsirado ir novatoriškų energijos gamybos sprendimų centras Europos rinkoje.EUPD laboratorija apdovanoja FV firmas už firmos žinomumą, klientų pasirinkimą ir platinimą. 

Našumas.Našumas reiškia santykį tarp įeinančios (saulės) ir išeinančios (elektros) energijos. Paprastai palyginami modulių našumai. Tačiau kai kurie gamintojai taip pat nurodo elementų našumą. Todėl turite įsitikinti, ar lyginate tą patį žyminčias reikšmes. Didesnė galia ir našumas ypač rekomenduotini, kai ant stogo yra ribotai vietos. „Sharp“ saulės moduliai pasiekia  didelį, 19,8 %, našumą.

Garantijos.Saulės energijos gamintojai apibrėžia dvi skirtingas garantijas: produktui ir eksploatacinėms savybėms. Saulės modulio galia su laiku  mažėja. Maksimalus sumažėjimas yra nustatomas garantijoje eksploatacinėms savybėms. „Sharp“ siūlo 15 metų garantiją produktams ir 25 metų linijinę garantiją gamybos rezultatams( ne mažiau kaip 80% nuo pradinės galios).
 Su „Sharp“ linijine garantija eksploatacinėms savybėms turėsite ilgą apsaugą savo saulės energijos sistemai.Priklausomai nuo to, kokioje vietoje montuojami saulės moduliai, juos veikia tam tikri aplinkos veiksniai, todėl jie turi būti labai atsparūs.Todėl „Sharp“ gamyboje naudoja aukštos kokybės komponentus, kurie skirti naudoti sudėtingomis aplinkos sąlygomis.