Saulės elektrinės namams.Saulės elektrinę įsirengti yra paprasta ir ekonomiškai naudinga, o naudodami atsinaujinančių energijos šaltinių pagaminamą energiją saugote gamtą. Elektros energija brangsta kiekvienais metais, todėl įsirengdami saulės elektrinę jūs taupote. Saulės elektrinės galia parenkama pagal Jūsų elektros poreikius, užtenka žinoti kiek elektros energijos suvartojama per metus. Skaičiuojama, kad būstui, suvartojančiam apie 5000 kWh per metus, saulės elektrinės galia būtų 5kW, tačiau šis skaičius gali kisti priklausomai stogo tipo, namo orientacijos, aplink augančių medžių ir kt.veiksmių.

Kas sudaro saulės elektrinę.1.Fotovoltiniai moduliai 2.Įtampos keitiklis (inverteris) 3.Pastato elektros skirstymo dėžė 4.Dvipusės apskaitos elektros energijos skaitiklis.

Parama.Europos sąjungos paramos projektas „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas“ kurį organizuoja ir administruoja Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) vyksta jau keli metai iš eilės. Šia parama gali pasinaudoti visi individualių namų bei daugiabučių gyventojai. Norint pasinaudoti APVA parama statoma įranga turi būti nauja, atitikti ES standartus, saulės moduliams 10 m., o keitikliams -5 m., įrangai IP65 nuo drėgmės ir dulkių. garantija. Mūsų prekiaujama įranga yra sertifikuota, žinomų gamintojų, atitinka APVA paramai keliamus reikalavimus. Daugiau apie APVA .

Nauda.Saulės elektrinė vidutiniškai atsiperka per 6-9 metus. Išlaidos elektrai sumažėja iki 70%. Taip pat tausojate aplinką.Jei buityje ar kasdieniniame gyvenime naudosite šilumos siurblį ir elektromobilį, atsiperkamumo laikas gali sutrumpėti dvigubai!

Kompensacijos.2020 m. kompensacija yra 323 eur/1kW. Norint gauti išmoką, reikia pateikti:sąskaitą faktūrą, elektrinės priėmimo perdavimo aktą, įrenginio techninę specifikaciją, GV elektros pirkimo pardavimo sutartį, atestuoto rangovo deklaraciją*.