Elektros Įtampos keitikliai arba kitaip inverteriai

Inverteriai yra viena pagrindinių saulės elektrinių sudedamųjų dalių. Šis įrenginys saulės modulių generuojamą nuolatinės įtampos elektros energiją pakeičia į buityje naudojamą kintamos įtampos elektros energiją. Mūsų siūlomi "Solis" inverteriai yra aukšto efektyvumo (98 %) bei turi nuotolinio stebėjimo per internetą galimybę.

Apie mūsų siūlomus Solis inverterius gaminančią įmonę

Įkurta 2005 m., „Ginlong Technologies“ yra viena iš seniausių ir didžiausių saulės inverterių gamintojų.

Nebrangūs bet patikimi „Ginlong“ sprendimai gyventojams, komerciniams ir komunalinių paslaugų vartotojams suteikia vertę kiekviename saulės energijos tiekimo grandinės lygmenyje, tiek namų savininkus, tiek verslą, taip pat energijos gamintojus ir atsinaujinančios energijos investuotojus visame pasaulyje.

Pristatoma „Solis“ prekės ženklu, o jos produktų linijoje naudojama novatoriška kontūrų keitiklio technologija, kad būtų užtikrintas aukščiausios klasės patikimumas, patvirtintas pagal griežčiausius tarptautinius sertifikatus.

Derindamas pasaulinę tiekimo grandinę su pasaulinės klasės moksliniais tyrimais ir plėtra bei gamybos galimybėmis, „Ginlong“ optimizuoja savo „Solis“ keitiklius kiekvienoje regioninėje rinkoje, aptarnaudamas ir palaikydamas savo klientus su savo vietinių ekspertų komanda.

Gamintojo svetainė www.ginlong.com